2013. augusztus 4., vasárnap

#10. Fejezet


#Harmadik nap

A másik oldalamra fordulok és megdörzsölöm a szememet. Mikor meglátom Jake-et álmosan felnevetek.
Tessa, a kis bundás szörnyeteg fekszik rajta. Egész arcát beborítja a fehér szőr de Jake mégsem mozdul. Leveszem róla a kutyust és lerakom a földre. Közel bújok hozzá és hallgatom hogyan ver szíve. A tegnap estére gondolok és jól elraktározom az agyamba, hogyha egyszer gyerekeimnek elmesélhessem legjobb karácsonyomnak minden emlékét. A második helyen a tavalyi karácsonyom áll. Chris-el töltöttem mint minden eddigi ünnepet és pókereztünk meg ittunk. Elnyertem tőle elég sok pénzt, előtte még elmentünk a hidegben egy két körre motorozni és nekünk ez volt a karácsony. Nem volt meghitt, családias és még nem is kellemes. Ahogy nálunk a Szilveszterek sem voltak azok. Amint betöltöttem a 18 Chris-el jártam bulizni. Általában ott is csak ittunk. Tavaly kivételével, mert ott volt keményebb dolog is mint pia. Csak ezeken az ünnepeken voltam elengedve. Az év további részében apám általában otthon dolgozott és nem engedett sehová. Ezért nem volt csak egy barátnőm és ezért nem volt egyetlen igazi kapcsolatom.
De így Jake-et nézve jó, hogy vártam. Örülök, hogy egy ilyen srác lett nálam az első. Óvatosan kinyitotta szemét és rögtön vissza is csukta. A függönyön keresztül is bejövő fény zavarta.
-Ne bámulj már.- mondta és vállamat kicsit arrébb lökte de csak óvatosan.
-Már kilenc óra.- mondom.- Kelljél felfele.
-Mért jó az nekem?- kérdezi és csak egyik szemét nyitotta ki.
-Hát én elmegyek zuhanyozni.- mondom.- És van még hely mellettem de én most megyek.
Szemei kipattannak és felugrik.
-Mért nem ezzel kezdted.- mondja.
Ölébe kap és úgy visz egészen a fürdőszobájáig. Nem volt valami gyors a Jake-el való zuhanyzásom de nagyon élveztem. Tisztán és felfrissülve megyek le a lépcsőn Jake szorosan a nyomomba és derekamat fogja.
Befordulunk a konyhába. Jake anya beszélget egy nővel. Festett szőke haja kontyba van felfogva. Harsány nevetése betölti a szobát és amikor felénk fordul megállásra késztet. 
-Kelly?- kérdezem de nem kellet volna, mert a választ úgy is tudom.
-Jézus isten Zoe!- mondja.- De rég láttalak.
-Honnan a francba találtál meg?- kérdezem.
Kelly anyámnak egyik nagyon jó barátnőjének volt a lánya. Évekig járt még hozzánk miután anya elindult a világ körüli turnéjára, mert zenész volt. Négy éves lehettem amikor anya végleg lelépett ezt is csak Chris-től tudom. Szerettem Kelly-t, ő volt a bébiszitterünk. 16 éves volt amikor felfogattuk de amikor betöltötte a 19-et már nem jött. Imádtam minden nyarat amit ott töltött nálunk.  Nem értettem, hogy mért ment el és a mai napig nem is jelentkezett. Mára felnőtt. Olyan 30 év körüli lehet, a jegygyűrű a kezén arra utal, hogy elvették. Nem csoda nagyon kedves lány és mindig őszinte.
-Igazából nem hozzád jöttem.- mondja.- Azt sem tudtam, hogy itt vagy és hogy a csudában emlékszel még rám annyi idő után?
A kérdések csak záporoztak de Jake félbeszakította. 
-Ahogy látom ismeritek egymást.- mondja majd elengedi a derekamat.- Örülök, hogy itt vagy Kelly néni.
Nagyokat pislogtam, hogy megértsem mégis mi történik körülöttem. Végül úgy döntöttem, hogy leülök és egy kávé után talán tisztábban látok.
-Kelly az unoka húgom.- világosít fel Jake anya.
Megköszönöm a reggelit és leülök a kanapéra. Kelly jön utánam szorosan mellém ül és rám szegezi tekintetét.
-Tudom, hogy haragszol és meg tudlak érteni de azért hallgass meg kérlek!- mondja.- A nyáron egy kis bulit terveztünk csak. Meg kell értened csak élvezni akartam az életet. Híres táncos lettem a legjobb barátnőm pedig Ashley, az az Ashley Frost majd Styles végül pedig Pena, akit mindenki ismer! Aztán egy koncerten találkoztam a szerelemmel, bár ő csak Logan-nek hívja magát. Majd minden ment a maga módján, randik, csókok és hasonlók. Egyszer pedig megkérte a kezemet. Aztán már az óltál előtt találtam magamat. Két csodálatos gyermekem lett tőle. Töltöttem éveket ott Londonba de időm se volt megkeresni. Pár hónapja próbáltalak felkeresni de nem találtalak titeket a régi lakásnál. Anyádat mintha elnyelte volna a hó! Mi van Theodora Williams-al? Nagyon rég hallottam a hangját bárhol is.
the object of my affection | Tumblr-Az anyád Sweety?- kerekedett el Jake szeme aki minden bizonnyal eddig oda kintről hallgatózott.
-Még nem mondtad el neki?- kérdez Kelly.
-Nem még nem.- rázom a fejemet.- Soha nem dicsekedtem az anyámmal. Ezt már azért tudhatnád. Jake te pedig remélem megérted mért nem beszélek az én iszákos, drogos és pénzéhez anyámról aki pár lemezszerződés miatt elhagyta az egész családomat.
Jake megértően bólintott majd közelebb jött és erősen megölelt. Érzetem szívének minden dobbanását. Vállam felett Kelly-re néztem és az évek alatt összegyűlt düh és harag rögtön eltűnt ahogy mosolygós arcára nézem. Évek óta nem láttam de tekintete még mindig ugyan olyan nyugtató és barátságos. 
Egy bögre forró csoki és újra Jake egész családjával valamint barátainkkal ülünk egy szobában a Karácsonyfa alatt és beszélgetünk.
-Annyira örülök, hogy egy ilyen lányt szedtél össze, mint Zoe!- mondja Jake-nek testvére.
-Nehéz volt rátalálni. Mondhatni egy fél világot átrepültem érte.- nevet Jake.- De mosolya mindent kárpótol.
-Ennek örülök.- mondja Kelly.- Végre egy zenész aki nem csak fájdalmat okoz neki.
Egyet értően bólintok majd fejemet Jake vállára döntöm. Majd felmentünk a szobájába és kettesben az ágyra dőlve folytattuk beszélgetésünket.
-Be kell vallanom soha nem voltam még ilyen boldog.- mondja Jake.
-Ennek igazán örülök.- mondom.- Én sem voltam. BSenkinek men szoktam az érzéseimről mesélni. Megan a legjobb barátnőm de neki sem beszéltem igazán magamról. A képességei ember felettiek ezért ismer szavak nélkül is. De neked elmondom, hogy amikor csak rád gondolok fura érzés kerít hatalmába. Az agyam azt súgja, hogy nehogy el engedjelek, mert szükségem van rád és szeretlek.
Szemét ragyogás töltötte be. Kezével megsimogatta hasamat majd lejjebb csúsztatta derekamra. Minden érintésétől bizsergett bőröm. Csókja égette ajkaimat. Majd egy apró szócskát lehelt két csók között:
-Szeretlek.


Ne menj el komment és pipálás nélkül!

NÉVTELENÜL IS HAGYHATSZ A CHAT-BEN ÉS ITT KOMMENTBEN IS MEGJEGYZÉST!
xoxo,
Dreamy Girl~

2013. július 31., szerda

#9. Fejezet

Véget ért a szavazás minden bizonnyal lesz második kötete a történetnek! 
Az ötleteim már megvannak és remélem még jobban fog nektek tetszeni mint az első.:)
Valamint szeretném segítségeteket kérni, a második kötethez szeretnék TRAILERT és tudna nekem ebben valaki segíteni? (Gif-ekkel szeretném) Ha igen kommentben vagy chetben jelezze!

Köszönöm!






Kinyílt előttünk az ajtó és egy mosolygós nő lépett ki.
-Jake.- mondta ki rögtön barátom nevét és magához húzta és megölelte.
Egy kopasz és magas férfi jött ki és ölelte meg Jake-et.
-Anya. Apa.- kezdte.- Had mutassam be a barátnőmet. Zoella Sugg.
-Üdvözlünk Zoella.- fogtak kezet velem és beinvitáltak minket.
Miután megtörtént a bemutatkozás Jake-el felmentünk a régi szobájába. A falakat újságkivágások és poszterek borították. Lerakta a bőröndöket az ágyára és elkezdett kipakolni. Az eddig tiszta szobát olyan tíz perc alatt fogja átalakítani egy hurrikán sújtotta területre és még hasonlítani sem fog egy normál szobára. Zsebembe rezegni kezdett a telefon. A bátyám mosolygós arca nézett vissza rám a készülékből. Boldogan huppantam rá az ágyra és felvettem.
-Chris.- üvöltöttem bele a telefonba.
-Szia húgi.- nevet.- Attól, hogy én még LA.-ben vagyok te meg Leeds-ben nem jelenti azt, hogy olyan rossz a vonal. De mi van veled? Hogy vagy? Mit csinálsz? Mindent tudni akarok.
-Hát ami azt illeti nem Leeds-ben vagyok.- mondom. Ezt az apró kiruccanást elfelejtettem megemlíteni a családomnak. Kivéve Megan-nak. De ő itt van velem, vagyis most egy szállodában vannak de itt van.
-Akkor hol a picsába vagy?- kérdezett.
-Most éppen Floridában.- mondom.- Jake Miller-el vagyok és itt van velem Meggi is. Jake rapper és elhozott a turnéjára. Szilveszterkor pont LA.-be megyünk. Tölthetjük nálad az ünnepet?
-Szólhattál volna.- mondja hangjában hallom a megkönnyebbülést.- Persze, hogy jöhettek.
-Szeretlek Chris.- mondom neki.
-Én is.- mondja.- Na de milyenek lettek a vizsgáid?
-Átmentem mindegyiken.- felelem lelkesen.
-Nem volt nehéz a filmtörténelem?- kérdez.- Azon én elsőre elhasaltam.
-Ami azt illeti...- kezdtem bele újra.- Még meghatározatlan szakirányon vagyok. Nem biztos, hogy akarom ezt a filmes dolgot.
Hangosan felnevet és csak akkor hagyja abba amikor rájön, hogy én nem nevetek vele.
-Ugye most csak viccelsz?- kérdezett.
-Nem nagyon komolyan monda.
-Zoe! Tehetséges vagy és nagyon ügyes. Más nem kell. Majd én megadom neked a kezdő lökést és meg sem állsz a csillagokig.- mintha apámat hallanám. Csak eddig Chris nem volt ilyen.
-Chris értsd már meg végre.- dörzsölöm halántékomat.- Soha nem mondtam de itt az ideje. Nem akartam és nem is akarok rendező lenni. Ti erőltettétek...
-Mi soha semmit nem erőltettünk. 
-Dehogynem.- mondom.- Boldog Karácsonyt Chris. Szilveszterkor találkozunk.
Meg sem vártam, hogy elköszönjön csak kinyomtam a telefont. Jake csak döbbenten nézett és nem értette mi történik. Megráztam a fejemet és mélyen beszívtam a levegőt. Akkor ugrott csak be ma van karácsony estéje. 
-Hány óra?-kérdezem.
-Negyed hét.- mondja Jake.- Minden rendben Zoella?
-Nem.- rázom a fejemet.- Elfelejtettem ajándékot venni.

Negyvenöt perccel később Meggan-nal bóklásztam a Floridai plázában tökéletes ajándékot keresve mikor megakadt a szemem egy szépségszalonon. Végighúzom hajamon a kezemet és Megan felé fordulok. 
-Szerinted szőkén, hogy néznék ki?
Elmosolyodik és befelé tol a szalonba. Fóliákat dugdosnak a hajamba majd mosnak, szárítanak és készen is vagyok. Szőkén és még mindig ajándék nélkül. 
Bekopogok az ajtón amit Jake nyit ki. Elkerekedett szemekkel bámul és meg sem tud szólalni.
-Ne csak állj ott hanem segíts.- mondom és belenyomom a szatyrokat és már becsomagolt ajándékokat a kezébe. 
Felrohanok az emeletre és elfoglalom a fürdőszobát. Lezuhanyzok, sminkelek majd felöltözöm. Kicsit szokatlan, hogy egy szőke lány néz vissza rám de nekem nagyon tetszik. Valahogy így képzelem el az életet. Vakmerő kalandokkal és nem átgondolt tettekkel. Vagyis nekem ilyen. A családomnak már nem biztos. Kinyitottam az ajtót és Jake-el találtam szembe magamat.
-Gyönyörű vagy.- mondta.
Elmosolyodtam majd megöleltem. Egy csókot nyomva szájára lementem, hogy segítsek főzni az édesanyának. Megérkezett mindenki és körbeültük a Karácsonyfát a vacsora után. Jake húga is beesett így teljes lett minden.

Végignézve Jake családján kicsit olyan mintha otthon lennék. Igaz itt sokkal többen vannak de ugyan olyan szeretet fogad. Egy jó ideje csak Chris-el ünnepeltem a karácsonyt. Apa mindig ilyenkor rendezett olvasó-író találkozót vagy hasonlókat. Anyámmal talán egy karácsonyt töltöttem együtt akkor is be volt lőve és apa vigyázott ránk míg anya a hálószobájukban őrjöngött a szer hatása miatt. De itt minden tökéletes. Nagy családi vacsora és jó hangulat. Jake azt mesélte, hogy egy hónapja az apja elfogadta terveit és támogatja. Az én apám nem veszi figyelembe a terveimet. Örülök, hogy elküldött Leeds-be hisz megismerkedtem a barátaimmal és szerelmet is találtam de attól még, hogy élvezem a videók készítését (bár a YouTube csatornámról nem tudnak) még nem azt jelenti, hogy azon a pályán képzelem el magam. De szerintem ezt soha nem fogják megérteni.
-Zoella te jössz.- fordul felém Jake anya.
Én jövök az ajándékozással. Jake anyának egy gyönyörű ékszerdobozt vettem, apjának egy limitált kiadású konyakot, Janny-nek, a húgának fülbevalót vettem, Megan választott magának egy csinos kis toppot a Harries ikrek pedig kaptak egy egy vadonatúj kamerát amit a fejükre tehetnek.
-És végül Jake.- mondtam.- Boldog karácsonyt.
Átnyújtottam neki a kis dobozkát amiben egy óra lapult.
-Ez...ez húha.- mondta.- Köszönöm Zoe.
Hosszas csókja mindent elárult érzéseiről. Figyeltem ahogy átadja mindenki az ajándékát és ahogy a barátaim őrült sebességgel bontják ki ajándékaikat. Jake szülei már felmentek szobájukba és lassan már csak ketten maradtunk Jake-el. Belecsusszantam ölébe és fejemet mellkasára döntöttem. Hallgattam ahogy szíve ütemesen ver. Maga felé fordított és megcsókolt. Érzékien és lassan. Minden pillanatát élvezte. Felkapott és egészen szobájáig vitt. Ledobott az ágyra és vadul csókolt. Mellkasára tettem a kezemet és kicsit ellöktem magamtól.
-Jake ez a szüleid lakása.- mondom.
Megértette és bólintott.
-És tetszik az ajándékom?- kérdeztem.
-Imádom.- mondja.- Akárcsak téged.
-Láttad mit gravíroztattam bele?- kérdeztem.
Meglepetten leveszi a kezéről az órát és a gravírozott betűkön végighúzza az ujját. You are my everything. 
A mondat ami nekem szólt de neki is ugyan annyira. Mert ő az én mindenem. Egy puszit nyom a homlokomra és újra felveszi az órát.
-Mindjárt jövök.- mondja.
Eltűnik pár percre és egy piros masnis ajándékdobozzal tér vissza.
-Nem feledkeztem el rólad.- mondta.- Soha nem tudnálak elfelejteni.
-Pedig már azt hittem.- mondom.
Heart to heart Necklace vintage bronze, handmade retro necklace, Wholesale Necklace, the best gift for her Him | Handmade Bracelet, DIY Bracelets, Handmade Men BraceletsKikötöm a masnit és leveszem a doboz tetejét. Belepillantok és a nagy dobozban egy kisebb doboz majd egy még kisebb.
-Te most szórakozol velem?- kérdezem.
-Nyugi ez az utolsó.- nevet.
Leveszem a tetejét és belepillantok. Egy gyönyörű nyaklánc, parfüm és egy Jake Miller album. Minden amiről egy lány álmodik.
-Köszönöm.- ölelem meg és kiveszem a nyakláncot.- Segítesz?
Felfogom a hajamat és megvárom míg bekapcsolja.
-Tetszik?- kérdez.- A két szív minket szimbolizál!
-Imádom!
Hosszasan megcsókolt de egy kis szőrmók elkezdte nyalogatni a lábamat.
-Ja ő itt Tessa. A húgom kutyája.
Megsimogattam okos kis buksiját majd Jake letette az ágyról és újra nyakamat kezdte el csókolgatni...

2013. július 28., vasárnap

#8. Fejezet

Addig nyomta az ajtót befelé amíg utat nem tört magának és bejött.
-Jake takarodj!- mondtam.
-Végig sem hallgatsz.- mondja.
-Mit kéne végig hallgatnom?- kérdezem.- Azt, hogy elmond, hogy csak szexre kellettem mint eddig mindenki más? Vagy talán még azt is elárulod, hogy megbántad?
Kezemmel verni kezdem a mellkasát amit egy ideig hagy majd megfogja csuklómat és kényszerít ezzel, hogy szemébe nézzek. 
-Azért fagytam le, mert gyorsan történt.- vall színt.- Te vagy az egyetlen lány az életemben akivel nem szexeltem, hanem szeretkeztem. A különbség az, hogy ezt azért tettem, mert szeretlek. 
Google - inspiring picture on Favim.comMost ő lepett meg gyorsaságával. Egy együtt töltött éjszaka után kimondta, hogy szeret. Karomat átvetem nyakak körül és megölelem.
-Sajnálom.- mondom.- Sajnálom, hogy csak úgy lelépetem.
-Én is, hogy kiakadtam és, hogy nem csókoltam rögtön vissza.- mondja.- Most valami őrült fazonnak gondolhatsz, aki agresszív és paranoiás. Pedig nem csak szeretlek és félek, hogy egyszer megjön az eszed és lelépsz.
Megsimogatom a hátát és még közelebb húzom magamhoz. Felemelt és lábamat átkulcsoltam dereka felett. Belenéztem szemeibe.
-Még csak olyan 3 órája lehetünk együtt úgy gondolom.- mondom.- Nem tudom, hogy fog alakulni ez köztünk, mert ez eddig elég gyors és még soha sem voltam szerelmes. De ez úgy érzem, hogy szerelem. Igaz eddig csak barátok voltunk csak és rögtön belevágtunk ebbe az egészbe de mégis olyan mintha már ezer éve itt lennél nekem. Szeretlek.
Arca vonásai ellágyulnak és mosolyra húzódnak ajkai. Apró puszikat ad számra.
-Én is szeretlek bébi.- mondja közben.

Emberi kinézettel lépek ki a fürdőből. Mért vagyok én állandóan a fürdőben? Nem volt időm gondolkodni, mert Megan-nal találtam szembe magam. Idegesen méregetett.
-Te ribanc! Lefeküdtél vele és nekem el sem mondtad?
-Nem volt időm!- védekezem.
-Dobhattál volna egy üzenetet.- mondja. -Épp dugunk köszi, hogy eddig tartottad bennem a lelket!
Felnevetek a nevetséges üzeneten mire barátnőm is meglágyul és velem nevet. Finn lépett be a szobába és pár csomagot akart még levinni a szobából.
-Mi ez a jókedv hölgyek?
-Szerelmesek vagyunk.- mondtuk. Majd beiktattunk egy nagy ölelést. Lecipeltük a bőröndöket a buszba és meg sem álltunk Floridáig.
-Akarsz vezetni?- kérdezett Jake a buszban.
-Nem tudok vezetni.- mondom.
-Nincs jogsid?- kérdezi.
-Nincsen.
Túldramatizálva a helyzetet lefekszik a földre és úgy tesz mintha haldokolna. Nevetve fogom a fejemet.
-Gyere megtanítalak.- mondja miután kiszórakoztat magát.
-És mégis hol?- kérdezem.- A buszon?
-Igen.
Én csak viccnek szántam de ő nem. Megfogja kezemet és magával húz a vezető ülésig.

Leült az ülésbe és belehúzott az ölébe.
-Ez a gáz, ez pedig a fék.- mondja.- Ezek a legfontosabbak. Én váltok meg kezelem a pedálokat te csak vezess.
Viccesen éreztem magam. Úgy figyelt rám mint egy gyerekre pedig ha tudná, hogy 15 éves korom óta motorozom. Az majdnem ugyan olyan nem? Csak nincsen benne ilyen sok pedál. Derekam köré fonta egyik kezét és nyakamat csókolgatta.
-Így nem tudok koncentrálni.- mondom.
Eléggé elfáradva mentem vissza a busz végébe és huppantam le a kanapénak kinevezett részre. Elnyújtózva néztem a tévét addig míg Jack, Finn és Megan meg nem jelent. Megan a kezembe nyomta a kamerát amit nemrég kértem, hogy hozzon be nekem.
-Gyertek ide.- mondtam nekik. Szót fogadva odaültek mellém és mint belefértünk a kamerába.
-Zoella jelentkezik videó naplójával Jake Miller karácsonyi turnéjáról. Floridába tartunk ez a második nap. Ma volt részem jóban mint például egy gyönyörű vallomás és vezethettem egy kicsit a buszt is. Valamint rosszban is, mert nem aludtam már egy jó ideje. Itt vannak velem barátaim is.
-Hali.- köszönt először Megan.
-Mizu?- intett a kamerába Jack.
-Helló!- mondta végül Finn.
Kimásztam Finn öléből ahol eddig ültem és elindultam kamerámmal a busz végétől az elejéig.
-És végül itt van velünk Jake Miller is.- léptem oda mellé.- Jake-ről annyit, hogy remek hip/hop énekes és rapper. Valamint remekül csókol.
Közel hajoltam hozzá és megcsókoltam. Közben kezemben még mindig ott volt a kamera.
-Sajnálom lányok de már foglalat a szívem.- mondja Jake.
Összecsuktam a gépemet és feltöltöttem a videót a laptopomra. Összevágtam és kicsit szerkesztettem. Volt mikor Finn segítségét kértem de mire valók a legjobb barátok?

A színpad jobb oldalán álltam fényképező gépemmel a kezemben és vártam, hogy Jake az utolsó száma után lemenjen a színpadról és akkor újra együtt lehessünk.
-Az utolsó számomat egy csodálatos lánynak küldöm akit szeretek.- monda és felém pillantott.
Belekezdett Let You Go számába és az utolsó sornál felém fordult és rám mutatott:
-You're my everything.
Testemet elöntötte a forróság. Eddig elég sok oldalát megismertem barátságos, flörtölős, ideges, féltő, bátor, vicces, laza de az összes közül a kedvencem az lett amikor édes. Ez valami új amiben eddig nem volt részem, mert eddig soha nem voltam még igazán szerelmes. Igaz voltak fiúk akikkel elmentem randizni de itt meg is álltam. Nem volt soha még barátom aki fogta a kezemet és a gimiben elkísért az egyik órámról a másikra. Vagy aki egészen hazáig kísért és megnevettetett. Jake lett mindenben az első. Kivétel a csókban. 10.-esként kaptam az első csókomat egy Bob nevű focistától. Csak azért csókolt meg, mert megkértem rá, utána nem is beszéltünk és nem is csókolóztam senkivel. Szóval Jake az első igazi kapcsolatom.

A Miller ház előtt állunk és még egy utolsó mély levegőt veszek.
-Nyugi.- mondja.- Biztos, hogy bírni fognak. Jó ízlésük van, mint nekem.
Nevetve megráztam a fejemet és becsöngettem.




2013. július 24., szerda

#7. Fejezet

Szavazz kérlek, hogy legyen-e második évad/kötet, azaz legyen-e a történetnek folytatása?
Kíváncsi lennél Zoe és barátai egyetemi életének 2. évére??
Akkor kérlek szavazz!---> :)


Idézetek Jamie McGuire Gyönyörű sorscsapás c. műből!

#Második nap

Egy zacskó olvadt zöldborsót dobok be a mini hűtőben, amit 2 órával ezelőtt vettem egy közeli éjjel nappaliban. Jake elég szépen megverte Austin-t a clubban. Finn és Jack rángatták le róla. Most pedig itt fekszik monoklis szemmel és vérző ököllel. Megijedtem ettől az egésztől és egyben tőle is. Eddig azt hittem sikerült elég jól megismernem Jake-et 4 hónap alatt de tévedtem. Ezt az oldalát még nem láttam. Sokat jártunk el bulizni de részegen sem volt ilyen ingerült. Igaz annak a srácnak az egyetem melletti szórakozó helyen jó párszor behúzott de állítólag volt oka. De nekem nem mondta el. Az este hatásai után vettem egy forró fürdőt és törülközőbe csavartam magam majd kimentem a fürdőből. Körbenéztem a szobában. Finn és Jake is eltűnt. Nyugodtan fordultam a pizsamám felé és a törülközőt a lábfejemre ejtettem. Halk kuncogást hallottam a hátam mögül. Gyorsan belebújtam bátyám egyik pólójába amit pizsamának használok valamint egy fehérneműbe és megfordultam. Jake feküdt a földön és engem bámult.

-Mi a szart csinálsz itt?- kérdeztem ingerülten.
-Szerinted?- kérdezett vissza.- Fekvőtámaszozom.
Térdeit felemelte a földtől és karjait behajtotta. Orrával megérintette a földet majd karjait kiegyenesítette. Pár fekvőtámasz után hanyatt dobta magát és hasát kezdte erősíteni.
-És mégis, mért kellett ezt hajnali 3-kor?
-Mert le kell vezetnem valamivel a dühömet!- mondja.
Elsétálok mellette és leülök az ágyára. Körbenézek a szobában. Mindenhol nyitott bőröndök. Még csak egy nap telt el, hogy elkedztük ezt az egész turné dolgot de már van véleményem, úgy érzem. Előveszem a kamerámat és magam elé tartom.

-Sziasztok. Zoella vagyok és Teneess Lane-ből jelentkezem. Egy szállodából. Éppen túl vagyunk egy elég érdekes estén. Jake megvert egy srácot, aki  hozzám mert érni. Én kicsit berúgtam. Finn elmenekült ebből a szobából, de megértem. Jack és Megan pedig éppen nagyban vízszintes tangóznak. Biztos értitek mire gondolok.- nevettem fel.- Erről a turnés életről pedig annyi lenne a véleményem, hogy minden elismerésem annak aki bírja ezt. Minden nap egy másik szoba ahol csak egy estét töltesz. Reggel rohanás, pakolás és a busszal indulás az új helyszínre. Elég megterhelő még belegondolni is. Zoe Sugg jelentkezett.
Összecsuktam a kamerámat és az éjjeli szekrényemre tettem. Jake ült velem szemben és engem figyelt.
-Miért tetted Jake?- kérdeztem. -Mért kellett megütnöd?
-Érdekel?- kérdezett.
Bólintottam. Átült mellém és a szemembe nézett. Ujját végighúzta állkapcsomon és államnál megállt. Óvatosan maga felé húzott. Lehunytam szememet és átadtam az irányítást. Óvatosan megérintette ajkamat majd időzött egy kicsit. Talán félt, hogy elhúzódom de mivel nem tettem tovább folytatta. Apró puszikat adott majd merészebb lett és nyelvünk egymásba gabalyodott.  Óvatosan végig dőltem az ágyon és magammal húztam Jake-t.
Steamy Kisses | via TumblrMerészségemet a magamba döntött fél üveg Jack Daniel's-nek köszönhetem. Zihálva váltunk el egymástól. Barna szemeivel végigmért majd megrázta a fejét. 
-Ezt most nem tehetem.- mondta majd felállt.
-Miért?- kérdeztem.
-Mert be vagy rúgva Zoe.- mondta.- Így csak kihasznállak.
-Dehogy vagyok berúgva.- mondtam majd felé közeledtem.- Akarlak Jake. El sem tudod képzelni, hogy mennyire.
Szeme felcsillant és újra az ágyon kötöttünk ki. Lerántotta rólam a pólót és mohón csókolt. Megragadta bugyimat és fél kézzel lerántotta rólam majd eddig melleimet takaró kezemet elvette és sikamlós nyelvével mellbimbómat csókolgatta.
-Gyönyörű vagy!- mondta.
Keze combjaim közé csúszott én pedig fel-felsóhajtottam. Ujjai ott jártak ahol még férfi kéz eddig soha. Lábam ívbe hajolt Jake pedig felém nehezedett.
-Nem kell ma este.- lihegte.- Ha nem akarod nem kell. Várok amennyit csak szeretnél.
-Szerintem már vártunk eleget!- mondtam.-Kívánlak Jake Miller.
Felbátorodva felugrott és bőröndjéből előhúzott egy óvszert.
-Felhúzhatom én?- kérdeztem amikor újra felettem volt.
Nevetve odaadta nekem én pedig fogammal feltéptem a csomagolást és felhúztam. Lehunytam szemem és agyamon átsiklottak az emlékek. Az esték amikor az étterem után hazakísért és még maradt nálam. Ahogy mindenről tudtunk beszélgetni. Ahogy mindent elmesélt nekem és én is neki. Ahogy most a barátságunkat és minden érzelmünket felteszünk valami nagyobbért, ami tönkre is tehet minket. Félelmetes és egyben izgalmas is. Talán ez már régóta szerelem volt köztünk csak csókok és hasonlók nélkül? És ez egyáltalán lehet szerelem valaha is?
-Nézz rám Zoe!- kért.
Felnéztem rá. Fejét óvatosan oldalra billentette és lehajolt megcsókolni. Teste megfeszült és belém hatolt. Felkiáltottam a csodálatos és égető fájdalomtól. Elengedtem magamat és teste ütemesen mozgott. Magamhoz vontam, ő pedig felnyögött, amikor az érzés, az élvezet túl elsöprő lett.
-Olyan régóta kívánlak!- mondta.
Vékony izzadtság réteg fedte bőrünket.
-Jake.- mondtam ki nevét.
Utoljára belém hatolt majd reszketve és fáradtan felém emelkedett. Pár perc múlva ellazult és mellém dölt.
-Nem semmi első csók volt- mondtam.
-Tökéletes.
Derekam köré fonta karjait én pedig mellkasára tettem fejemet. Órákig feküdtem ébren és csak ütemes szuszogását hallgattam. Amikor hajnalodni kezdett óvatosan kibújtam kezei közül és lezuhanyoztam. Belebújtam egy Jake Miller feliratos kapucnis melegítőbe és futónadrágot húztam. Az ajtót halkan bezártam magam mögött és lementem a hallba. Körülnéztem volt pár rajongó, aki a kirakott kanapékon ült. Fejemre húztam a kapucnit és elmentem kocogni. Nem lehetett pár foknál több a reggeli időjárás, mert mikor kiértem leheletem fehér ködként távozott. A betont csak zúzmara borította. Holnap lesz karácsony estéje de hó sehol.
Izzadtan értem vissza a hotelbe. Mikor beléptem a szobába már a többiek is bent voltak.
-Jó reggelt.- köszöntem.
-Hála istennek!- mondta Jake és megölelt.
-Mi van itt emberek?- kérdeztem.
-Azt hittem eltűntél!- mondja Jake.
-Nem.- mondom ha ez nem lenne elég világos, hogy itt vagyok.- Csak futni voltam.
Furán fürkészem Jake-et majd inkább csak legyintek a dologra és megcsókolom. A lélegzetüket visszafojtják, Jake lefagy én pedig megijedek.
-Ja, hogy csak szexre kellettem.- mondom és szememet égetik a könnyek.- Értem.
Bemegyek a fürdőbe és magamra zárnám az ajtót ha valaki nem nyomná a másik oldalról befelé.
-Kopj le!-mondom.


Ne menj el kérlek egy komment vagy szavazat nélkül,
xoxo,
Dreamy Girl~

2013. július 20., szombat

#6. Fejezet

 #Első nap

<3 | via Tumblr Az ébresztő órámra pillantottam. Hatóra negyvenkilenc percet mutatott és én kiugrottam az ágyból. 20 perc múlva indul a repülő és én még mindig a pizsamámba fekszem. Felhúzom az első kezem ügyébe kerülő dolgot és felöltözöm. Kabátba bújok és bőröndömet magam után rángatom. Leintek egy taxit és megmondom neki, hogy a reptérre ha kell lépje át a sebesség határokat. Csak bólint és lenyomja a gázpedált. Én hátra vágódom a gyors indulástól és rögtön be is kötöm magamat.
Közben megcsörren a zsebemben a telefon. Jake az.
-Kösz, hogy elhívsz és meg sem vársz.- kezdem rögtön monológommal. 
-Mi te már úton vagy?- kérdezi meglepett hangon.
-Igen!
-Jó, mert mi csak most indulunk.- mondja.- Bent találkozunk.
Kifizetem a taxit és belépek a repülőtér termináljába. Feladom a csomagjaimat és a New Yorkba tartó gép irányába indulok. Addig várok amíg egy légiutas kísérő meg nem kérdezi, hogy a New Yorki gépre akarok-e felszállni. Átnyújtom neki a jegyemet és bemegyek a gépbe. Ablak mellé szól a jegyem. Egy idős hölgy ül középen és egy üzletember, aki még a felszállás előtt is laptopját püfölte. A repülő ajtaját figyeltem de nem jött be senki. A stewardessek bezárták az ajtót és elkezdték magyarázni a vészhelyzet esetén használatos dolgokat. Elkezdtem félni, eddig soha nem utaztam még repülőgépen. Chris-hez sem mentem még egyszer sem LA-ba, pedig számtalanszor hívott. De valahogy a barátnője nagyon irritál. A gép gurulni kezdett és én erősen megragadtam a szék karfáját és lehunytam a szememet. Egy ismerős hang ütötte meg a fülemet.
-Elnézést a feleségem terhes és nem nagyon bírja a repülőutakat.- mondja.- Meg lehetne azt oldani, hogy helyet cseréljünk?
-Persze.- a néni mellettem elkezd helyezkedni és átengedi a helyét.
-A D13 hely az enyém.- mondja.- Köszönöm asszonyom.
Kinyitom a szememet és Jake-et pillantom meg. Leveszi napszemüvegét és basketball sapkáját és felém fordul.
-Szóval most repülsz elősző?
-Igen.
Bólint majd felhajtja a köztünk lévő karfát és átkarol. Szabadon maradt bal kezét összekulcsolja az én kezemmel. Fejemet mellkasán pihentetem. A felszállás túlélése után kikászálódok öleléséből és kifelé nézek az ablakon. Nincs kedvem beszélgetni.
-Elég csöndes vagy ma.- mondja.
-Csak álmos.- mondom neki.
-Már azt hittem, hogy megbántad, hogy elindultunk.
-Nem erről szó sincs.- mondom.- Nagyon rég láttam már Chris-t.
Arcáról lassanként eltűnik eddig gyönyörű mosolya én pedig felnevetek.
-Csak miattad megyek te butus.- szorítom meg kézfejét.- Chris úgyis hazajön a jövő hónapban.
Hangosan felnevet aminek nem sokan örültek de nem zavarja. Magához húz és megölel. Én vállára hajtom a fejemet és lehunyom a szememet.  Mire újra kinyitom a repülőgép sötétben honol és csak pár olvasó lámpa világít. Felemelem Jake válláról a fejemet és a biztonság kedvéért megnézem, hogy nem lett-e nyálas. Nem.
Óvatosan kiszököm és megkeresem barátnőmet aki Jack-al és Finn-el a gép hátuljában beszélget.
-Helló.- ülök bele barátnőm ölébe.
-Hogy vagy Zoe?- kérdez Finn.- Bírod a repülést?
-Jake mellet szerintem gondolkodni sem tud.- nevet Megan.
Hűvös pillantást vetek rá majd bele boxolok a kezébe.
-Hé.- dörzsöli kezét sértetten.
-Mért nem üvöltöd világgá?- kérdezem.
-Jézus Zoe.- forgatja szemeit.- Már mindenki tudja. Ti vagytok csak ilyen esetlenek, hogy nem jöttök össze. Smárold le és minden rendben lesz.
-Olyan könnyen beszélsz!- mondom.- Csináld is meg akkor.
-Én már megtettem.- emlékeztet.- Jack a barátom.
Jack büszkén mosolyog és megszorítja a kézfejét Megan-nak.
-Rám jön a hányinger.- mondom és indulni készülök.
-Csak, mert féltékeny vagy.- mondja.
Reggelre érünk New Yorkba. Most tudjuk meg igazán, hogy nem is olyan ismeretlen a Jake Miller név Amerikában. Jó pár rajongó sikítozott a repülő téren. Jake kiosztott pár autogrammot és közös képet majd indulhattunk is. Jake átvette a csomagjaimat és egy buszhoz vezetett minket amire a neve volt rámatricázva.
-Köszöntelek titeket a turné buszomba. Holnapi megálló Tenessee Lane! Ma pedig csak évezzük az utazást!
-Semmi városnézés?- kérdezem csalódottan.
-Szeretnél?- húzza elő ravasz mosolyát.
-Igen.- mondom túl lelkesen.
-Akkor lesz!
Ahogy Jake ígérte volt városnézés. Mi pedig Jack-al ahogy jó YouTuberekhez illik fel is vettük az utat. Az új videó alapjai. Az estét egy szállodában töltjük majd Tennesseen. Miközben pár felhasználható felvételt válogatok ki Finn-el és Jake-el közös szobámban (Jack és Megan a szerelmes pár külön szobát követelt.) Az estén agyalnak a fiúk.
-Szerintem igyunk. -veti fel az ötletet Finn.
-Megbeszéltük.- mondja Jack majd felém fordul.- Csini öltözz.

Inspired outfit for a graduation party
Untitled #203 by celinarrr featuring logo bags
Pipa Embellished Shoulder Dress $149.99&#160;/ Effie Satchel in Oak £595.00 / Ballerina with Ankle Strap £25.99
Egy elég rövid ruha mellet döntöttem. A sminkemet sikerült elég jóra megcsinálnom és a hajamat is még volt időm besütni. Kilépve a fürdőből már négy szempár figyelt rám.
-Gyönyörű vagy Zoe.- mondja Finn.
-Na nem!- rázza a fejét Jake.- Így nem jöhetsz. Öltözz át!
-Mégis mi bajod van ezzel a ruhával?- kérdezem.
-Túl rövid. Mindened ki van.
-Te mondtad, hogy öltözzek csinin.- mondom.
-De..de ebben akkor sem jöhetsz.- mondja.- Mindenki a te lábaidat fogja bámulni és azt tervezik, hogy mikor döntsenek meg!
Csak a szememet forgatom Én azt akarom, hogy TE döntsél meg. Másnak ezt nem hagyom!
-Zoe szingli és gyönyörű!- mondja.- Mit vársz tőle Jake?
-Semmit.- mondja és kiviharzik a szobából.
A zenére hullámzó emberek magukkal ragadnak. Egyedül indulok el a táncparkettre. Kicsit később egy kéz érinti meg derekamat és csúszik le a fenekemig.
-Szia. Austin vagyok.- mondja a fülembe.
Szembe fordulok vele. Elég jóképű de nem annyira, mint Jake. Haja gondosan felzselézve. Ruhái makulátlanok és márkásak. Fogai hófehérek.
-Zoella.
-Gyönyörű neved van akárcsak te!- mondja.- Új vagy erre?
couple<3<3<3 | via Tumblr-Most jöttem Angliából. Először vagyok az államokban.- magyarázom.
-És barátod van?- eltöprengek egy kicsit a válaszon majd megvonom a vállam.
-Még nincs.
Elmosolyodik és felém közelít arcával míg ajkaink össze nem érnek. Egymásba gabalyodva csókolózunk a táncparketten majd meghív egy italra. Jake mellé ülünk le a bárpultnál.
-Jake ő itt Austin.- mutatom be újdonsült partnerem.- Austin ő pedig Jake az én...az én Jake-em.


Fogalmam sincs igazából, hogy mi nekem Jake. 
Egy ismerős? Nem annál jóval több.
Egy barát? Nem, mert a barátok nem képzelődnek a szexről egymással.
Egy szerelem? Nem, mert ő nem szeret vissza.
Bonyolult. 

Jake kicsit spiccesen méregeti Austint majd felém fordult.
-Gyere velem táncolni Zoe!- már áll felfel mikor Austin megszólal.
-Zoella ha nem zavar most velem van!
-Nem, nem zavar!- válaszolja lazán és megfogja a kezemet, hogy majd magával visz.
-Jake kérlek engedj el. Nem akarok most tácolni!
-Hallottad seggfej!- áll védelmembe Austin.- ENGEDD EL!
-Minek neveztél?- kérdezi Jake de karján izmai már megfeszülnek és üt.
Egy kör alakul ki a két fiú körül és én teljes hangommal kiabálom Jake nevét és azt, hogy azonnal fejezze be.
De nem használ!

2013. július 13., szombat

#5. Fejezet


image


Meglepett a kérdése. Csak tovább szürcsöltem a teámat és néztem az emberek tömegét. Eltereltem a gondolataimat olyanokkal, mint, hogy mit vegyek a bátyámnak vagy Megan-nak karácsonyra. Meg persze apának.  Anya nem kap semmit. Mégis mért kapna? Már vagy 10 éve nem hallottam felőle. Anya az ilyen?
-Zoella? Itt vagy?- zökkentett ki a kötött pulcsik és meleg zoknik világából Jake. -Eljössz velem vagy nem?
-Még nem tudom Jake.- mondom.- Lehet Megan-éknál töltöm a karácsonyt lehet elmegyek LA.-be.
-Megan is jön.- nyögi ki.- Meg a Harries tesók is és a fura barátotok Caspar.
-Nem is fura.- védem meg szőke barátomat.- Még megbeszélem apával.
-Rendben.- mosolyodik el.
Tovább beszélgetünk. Ő elhadarja, hogy milyen jó lenne, hogyha elmennék vele a turnéra. Akkor majd bemutathatna a szüleinek. Figyeltem  ahogy amerikai akcentusa a gyors beszéd által még jobban érthetetlenné válik számomra és csak nézem. Ahogy néha beletúr rövid hajába és karján megfeszülnek izmai, ahogy gyönyörű barna szemét végre nem rejti Ray-Ban szemüveg mögé és végig engem néz. Mosolya levakarhatatlan és nem tudok ellenállni neki. Kimondom:
-Megyek veletek.
-Remek!- mondja.- Akkor három nap múlva indulunk is.
Mikor felállunk újra átkarolja derekamat és egy puszit nyom a homlokomra. Mikor visszaérünk a campusba már be engednek a szobámba. Megan megnyugodott és mire visszaérek már Jack távozik is. Jake behozza a szatyrokat amikben a megvásárolt ruháim lapulnak majd egy nagy öleléssel búcsúzik is.
-Olyan boldog, hogy madarat lehet vele fogatni.- jegyzi meg Megan.- Mit csináltál? Megcsókoltad? Vagy volt szex? Vagy leugrottatok Vegas-ba, hogy összeházasodjatok?
-Dehogy.- rázom a fejemet majd neki vágom az első tárgyat ami a kezembe kerül. Egy alapozót.- Elmegyek vele Amerikába.
(9) Tumblr-Mondtam, hogy be fogod adni a derekad.- nevet.- Mi volt a döntő ok? A haja, a szeme vagy az izmai?
-Fejezd már be!- mondom neki és lelök mellé.- Szerintem beleszerettem az egyik legjobb barátomba.
Fejemet a tenyerembe temetem. Megan megsimogatja a hátamat és mellém ül.
-Szerintem ez nem baj.- mondja.
-De Jake csak barátként gondol rám!- emlékeztetem.
-Zoe vedd már észre.- kopogtat a homlokomon manikűrözött ujjaival.- Odáig van érted. Mindig a közeledben van. Beszélgettek és nevettek. Állandóan segít amiben csak tud és emlékszel? A múlt hét szombat. Leütötte az a srácot, mert el akarta kérni a számodat!
Megvonom a vállamat.
-Ezek még lehetnek baráti gesztusok.- mondom.
-Reménytelen vagy!- mondja, majd kimegy a szobámból.

Az utolsó dolgozatomat adom le a tanári asztalnál majd kimegyek az előadó teremből. A falnak támaszkodva már vár rám Finn.
-Na hogy sikerült a matek?- érdeklődöm.
-Szerintem még átengednek.- újságolja.- És neked a biosz?
-Megan jó munkát végzett.- mondom.- Lehet meglesz a négyes is.
Előttem sétál lassan míg én bepakolom a könyveimet a táskámba. Mikor végzek Finn még mindig előttem kullog, kiértünk az egyetem udvarára. Elkezdek futni és egy fél méterre tőle elrugaszkodom és ráugrok a hátára.

-Jézus.- mondja Finn majd kapcsolt és kezét combom köré fonja és megtart. 
Én fejemet vállára hajtom és úgy nézelődök.

-Jo jön velünk?- kérdezem.- Amerikába?
-Nem. Itthon tölti a karácsonyt a szüleivel.- mondja kicsit szomorúan.
-Lesz majd időtök bepótolni.- mondom.- És én ott leszek neked! Mi más kéne?
-Semmi!- rázza a fejét nevetve.
A hátán visz végig majdnem a szobámig csak Jake pillant meg minket.
-Innen viszem én.- mondja.
-Jó, hogy jössz. Már leszakadt a derekam.- panaszkodik Finn.
-Szóval dagadtnak tartasz?- teszem a sértődöttet. -Rendben. Megjegyeztem.
Jake-be kapaszkodom és beszívom illatát. Amikor letesz még bejön a szobámba.
-Már pakolsz?- kérdez a bőröndre mutatva.
-Próbálok.- mondom.
-Akkor hagylak is.
Felé igyekszem és elállom útját.
-Egy ölelést sem kapok?- kérdezem.
-Dehogynem!- majd széttárja kezeit és megölel.

2013. július 3., szerda

#4. Fejezet

Óriási pelyhekben hullik a hó itt Leeds-be is, beköszöntött a tél. Azóta beilleszkedtem, nagyon közel  kerültem Finn-hez. A legjobb barátom lett valamint Jake is nagyon közel került hozzám. Minden este elvisz vacsorázni és van, hogy hétvégéket töltünk együtt, csak mi ketten. Finn ül a szobámba és segítek neki felkészülni a matematika vizsgára ami 3 nap múlva lesz. Utána pedig jön a hanuka. Igaz az nem angol ünnep de vannak olyanok is az egyetemen akik ünneplik.
-Most már érted?- kérdezem 2 óra szenvedés után.
-Nagyából.- bólint.- Ezekből fogok puskát írni.
Nevetve megrázom a fejemet majd segítek neki összepakolni. Kifelé menet kapok tőle egy puszit majd beengedem az éppen felém igyekvő Megan-t.
-Milyen kis aranyosak vagytok.- jegyzi meg.
-Van barátnője.- mondom.- És amúgy sem jön be! 
-Mert neked valaki egészen más jön be.- rázom a fejemet de Megan elégedetten elmosolyodik.- Jake.
-Nem hallak elég jól.- mondom és feltekerem a hangerőt a rádión. Megan felugrik és énekelgetni kezd:
-Zoe szereti Jake-et! Zoe szereti Jake-et! Zoe szereti Jake-et!- majd egyszer csak abbahagyja.

Egy ismerős szám üti meg fülünket. Megan & Liz: Release You. Gyorsan lenyomomnám a hangerőt de Megan megfogja a kezemet.
-Hagyd!
Nézem legjobb barátnőmet ahogy eszébe jutnak a sorok és ezzel ikertestvére, Liz emlékei is. Liz meghalt 2 éve egy motorbalesetben. 
Megan fél évig nem beszélt, mert nem tudta feldolgozni a történteket. 
Egy árva szó sem hagyta el száját de én ott voltam mellette és szavak nélkül is megértettem. Ezzel nem fényezni akarom magamat csak tudatni több mint a legjobb barátom.

-Kimennél?- kérdez és szemében könny csillog.
Bólintok és kifelé menet becsukom a szobám ajtaját. Nekidőlök a falnak és várom, hogy abbahagyja a zokogást és kinyissa az ajtóm. Küldök egy SMS-t Jack-nak, Megan jelenlegi barátjának, hogy jöjjön ide. Sürgős.

 Jake jön felém és kérdőn pillant rám.
-Kizártad magad?- kérdezi.
-Nem.- rázom a fejemet.- Megan van odabent.
-És mit csinál a te szobádban egyedül?- húzza fel szemöldökét de nem figyelek tovább rá, mert megérkezik Jack.
-Hol van Meg?- kérdez.
Fejemmel az ajtó felé biccentek és megjegyzem:
-Eléggé kiborult!
Kopogtatni kezd az ajtón és lágy hangon beszélni kezd:
-Megan szívem. Én vagyok az Jack! Engedj be!
Megan abbahagyta a sírást és az ajtóhoz ment.
-Húzz el Jack!
-Nem megyek sehová szívi!- mondja.

Feleslegesnek érzem magam beszélgetésükben (ha ezt annak lehet nevezni) ezért inkább Jake-be karolok és tovább sétálunk a folyosón.
-Mit tervezel mára?- kérdez.
-Frissíteni kéne a divatblogomat.- mesélem neki.- Szóval körülnézek a városban hátha van egy jó kis ruhabolt.
-Veled tartok!- mondja. Furán nézek rá. Eddig egyszer sem kísért el fiú vásárolni. Még Finn sem pedig ő a legjobb barátom.
-A legtöbb srác itt az egyetemen szex helyett nem vásárolni kísér egy lányt!- jegyzem meg neki.
-Én már nem vagyok olyan srác, mint a többi.- kacsint.
-Mitől változtál meg?
-Nem mitől hanem kitől.- mondja.- Tőled.
Arcom elvörösödik és cipőm orrát vizsgálom mintha olyan érdekes lenne. Már egy ideje ilyen. Mindig mond valamit amivel zavarba hozhat és ezt élvezi is. Hangosan felnevet és tudom, hogy csak játszik velem. Nem is szeret igazán. Pedig, hogyha tudná, hogy én mennyire és igazán. Mindig ugyan az. Remélem, hogy most az egyszer nem játszik.
-Édes vagy mikor elpirulsz!- mondja. Közel húz magához és átkarolja a derekamat. Majd így sétálunk ki egészen a kocsijáig. Eddig fel sem tűnt, hogy milyen hideg van csak akkor mikor elenged, hogy be tudjak szállni a kocsiba. Lábam egyfolytában jár, hogy kicsit felmelegedjek. Jake beül mellém majd leveszi kabátját és odaadja nekem. Terepmintás kabátja cigi és arcszesz illatot árasztott.
CheesinMár vagy háromnegyed órája kocsikáztunk mire Jake leparkol egy óriási bevásárló központ előtt. Napszemüvege még mindig szemén van. Mintha hozzá nőtt volna. Az épületbe belépve emberek ezreit tekintem meg. Mozgó lépcsővel megyünk fel és elkezdem a nézelődést a negyedik emeleten. Kamerámmal mindent rögzítek és egy két dolgot meg is veszek. Jake nem engedi, hogy fizesse ezért meghívom egy kávéra valahol a bevásárló központ közepén. Leülünk egy nyugodt helyre majd rendelünk. Ő egy Latte-t én pedig egy teát.
-Te soha nem viszel magadba normális dolgokat?- kérdez.
-Mit hamburgert meg hasonló szemetet?- megrázom a fejemet.- Az egyetlen szemét az alkohol és azt is néha csak. Nem akarok olyan lenni mint az anyám.
-Nem is leszel olyan Zoe- mondja.- Te jobb vagy nála.
Elmosolyodom majd kinézek az ablakon és az óriási pelyhekben hulló havat figyelem. Olyan jól érzem magam a közelében de nem úgy, mint Finn közelében ez egészen más. Mintha állandóan meg szeretnék neki felelni de egyben csak magamat adni. Folyton kételyek között csónakázni és csak egy kérdés kavarog a fejemben: Vajon ezt most komolyan gondolta?
A hangja visszavezet a valóságba és rá figyelek.
-Mit tervezel a téli szünetre?
-Lehet Londonban leszek apánál vagy Los Angeles-be repülök Chris-hez.- mondom.
-Van egy jobb ötletem.- mondja.
-Még is mi lenne az?- kérdezem kíváncsian arcomon óriási mosollyal.

-Eljönnél velem a Want Christmas Forever turnémra?